Chci Vám vyprávět příběh mé nemoci - pokračování

Dlouho jsem váhala, jestli sem opět napíšu. Nerada bych tím, že řeknu, že jsem se vyléčila, přivolala recidivu. Tak to risknu. 
Od mé nemoci uběhlo už 15 let. Problémy jsem lety překonala a nebo si na ně zvykla. Vše jsem přizpůsobila mým možnostem. Byla jsem v plném invalidním důchodu, pak ale usoudili, že je to zbytečné a dali mi jen důchod částečný. V té době byl problém sehnat práci pro 50letou ženu. Ale i to jsem překonala. Za dva dny nastupuji do starobního důchodu a doufám, že jej budu dlouho užívat.
Otec, který mi v mé nemoci moc pomohl, už bohužel zemřel.Ale do mé rodiny přibyly dvě krásné a zdravé vnučky a z těchto stránek i několik přátel, kteří si můj příběh přečetli a napsali mi. Dvě z nich už bohužel napsat nemohou, ale já na ně často myslím a jsem jim vděčná za jejich podporu. Mám několik kamarádek, které mě nikdy nezradily a vždy jsou nablízku, když je potřebuji. Díky!!!
Život jde dál a já si ho snažím užívat. Na stará kolena cestuji a doháním co jsem v životě zameškala.V rámci možností, samozřejmě!
Přeji vám všem pevné zdraví!
Vraťka
 
... první díl mého příběhu najdete ZDE
Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.